ПРОЩЕННЯ БАТЬКІВ

Програма прощення батьків на 3 тижні. Кожен день 1 завдання протягом 21 дня 2 варіанти проходження: самостійно і з супроводом

«ВСІ МИ РОДОМ ІЗ ДИТИНСТВА»:

моделі поведінки і спілкування, побудови відносин і навіть харчові звички. Частина з них корисна, але більша частина сформувала токсичні переконання, які несвідомо руйнують наше життя.

➡️ Отже, якщо Ви:

☛ Відчуваєте, що постійно ображаєтесь?
☛ Відчуваєте, что через образи та відчуття провини руйнується ваше життя?
☛ Відчуваєте, що ображаєтеся на подібні ситуації?
☛ Вас переслідує образ кривдника?

☛ Хочете стерти цей образ з пам’яти?
☛ Не складаються відносини з чоловіком, рідними, друзями та особливо з батьками?

➡️ Якщо хоч на одне питання Ви відповіли «ТАК!», а Ваше життя нагадує біг по граблям, то нам з Вами по Дорозі!

✅ Програма «Прощення батьків за 21 день» допоможе Вам стати щасливою(им) та дозволить:

– згадати моменти, з яких почалося Ваше невезіння та дисгармонія в житті;
– прийняти та полюбити своїх бітьків, якими вони є;
– звільнитися від глибоких дитячих образ, що продовжують до сих пір впливати на Ваше життя та заважають бти щастивою(им)!

❤️ Чого зможете досягти з програмою «Прощення батьків» саме Ви?

1. Поліпшити взаємини з батьками. Звільнитися від гніву, образ та болю, які протягом багатьох років не дозволяли Вам статит вільними та щасливими.  

Ніщо так не гальмує наше життя як незагойні рани дитинства. Глибина цих ран може бути різною — від фізичного та сексуального насильства до почуття, що Вас не любили, Ви кинуті і що один з ваших батьків недооцінює вас.

Якщо ми залишимо ці рані не вилікуваними, вони будуть впливати на наші переконання про те, чого ми варті, на що заслуговуємо і наскільки успішними будемо в житті. Вони впливають на всі аспекти нашого життя і на всі наші взаємини.

Як правило, нашими першими вчителями в житті є батьки і саме відносини з ними впливають на все нашу подальше життя.

2. Налагодити стосунки з протилежною статтю. Побудувати щасливі і гармонійні відносини. 

Образи на батьків закривають наше серце і призводять до страждань в стосунках з коханими. Часто в своєму партнері ми бачимо не живого чоловіка або жінку, а проекцію одного з наших батьків — матері або батька.

Тому шлях до свого чоловіка пролягає через любов до батька і його повне прийняття, а шлях до своєї жінки лежить через любов до матері і її повне прийняття.

3. Найти своє покликання, свой Шлях в життя. Стати успішнім в обраній галузі. 

Якщо ми не можемо пробачити свого батька — ми не можемо знайти своє призначення в житті, реалізуватися як особистості. Наші образи на свою матір призводять до закриття серця і страху любити і бути коханим, дарувати і отримувати любов.

4. Повернути собі відмінне здоров’я, підвищити рівень енергії, звільнитися від накопичених негативних емоцій. 

Якщо ми нічого не робимо, то обставини, які виводять нас з себе, з кожним разом все більш і більш нас пригнічують. Якщо ж і далі не звертати на це увагу — грудомаха переживань буде тільки наростати і може привести до порушення здоров’я. Вчені вже довели, що непрощені образи призводять до тяжких імунних захворюванням і до розвитку ракових пухлин.

Процес прощення батьків і звільнення від застарілого болю неймовірно корисний і цілющий, і не тільки для Вас самих, але і для Ваших батьків, бо хоча не вони, а Ви здійснюєте процес прощення і при цьому навіть нічого їм не кажіть про це, вони все ж відчувають страшну в Вас зміну.

Все відбувається на рівні енергії: коли всередині вас відбувається енергетичний зсув, точно такий же зсув відбувається в Ваших батьках, і вони цілком можуть відреагувати на нього. Саме в цьому суть принципу Радикального Прощення. Якщо ваші батьки ще живі, є шанс, що ваші стосунки з батьками значно покращаться.

❤️ Пробачивши своїх батьків, Ви ❌позбутися від болю, який багато років не давав Вам бути щасливою(им), ✅ відкриєте своє серце для любові і зможете побудувати щасливі і гармонійні відносини, про які Ви давно мріяли! Ви звільнитеся від ❌ негативу минулого і ✅ станете Автором свого Життя!

Програма доступна в 2-х варіантах: 

  • самостійне проходження, проходячи 1 урок в день протягом 3-х тижнів,
  • проходження разом з Іриною Манохою (4 онлайн консультації на найважливіші дні Програми: 5-й, 9-й, 14-й і 22-й дні).

Для оплати потрібно КЛІКНУТИ на УРОК, вибрати Програма Прощення батьків та СПЛАТИТИ обраний варіант участі.

# 20
не начат
28/12/2020 0

День 20 Прощення батьків

1. Запишите в дневник все, что вы говорили себе в эти дни, что могло побудить Вас чувствовать вину или обвинять себя в этой ситуации. Будьте искренни и правдивы. Когда Вы завершите это задание, и только после этого, переходите к следующей части сегодня 2. А ТЕПЕРЬ ПРОЧТИТЕ ВСЛУХ: Теперь я осознаю, что всё пережитое мной (история жертвы) было точным отражением моего нездорового восприятия ситуации. Теперь я понимаю, что могу изменить эту «реальность», просто проявив желание увидеть в этой ситуации совершенство. Я полностью прощаю себя, ______________,  и принимаю себя как любящую, великодушную и творческую личность. Я освобождаюсь от любой потребности цепляться за мою историю жертвы или чувство вины. Я отказываюсь направлять свою энергию в прошлое и сейчас готов создавать новое будущее. Я сотворяю свою жизнь и возвращаю себе право снова быть собой, безусловно любить и поддерживать себя — таким, какой я есть, во всей моей силе и великолепии. Теперь я отдаю себя во власть Высшей Силы, которую я называю _______________. Я уверен в том, что эта ситуация будет и впредь развиваться совершенным образом, в согласии с Божественным руководством и духовным законом. Я признаю свое единство с Источником и чувствую свою связь с ним. Я вернулся к своей истинной природе, которая есть Любовь.

пройдите предыдущий урок